Serwis motocykli Honda Poznań, przegląd, naprawa - Makomotocykle

Specjalizujemy się w swoim fachu i na przestrzeni lat zdążyliśmy już naprawić setki motocykli, przeprowadziliśmy też niezliczoną ilość przeglądów. Mieliśmy do czynienia z różnymi modelami jednośladów, zarówno starszymi, jak i nowszymi, od najpopularniejszych i niszowych producentów. Od początku naszej działalności sprostaliśmy wielu skomplikowanym awariom i usterkom. Tak duże doświadczenie sprawia, że nasz serwis motocyklowy pojazdów Honda w Poznaniu poradzi sobie z niemal każdym problemem, z którym się do nas zgłosisz. Jednoślady tego japońskiego producenta to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do skorzystania z usług.

Serwis motocyklowy Honda w Poznaniu – oferta

Naprawiamy m.in. silnik, układ zasilania i zawieszenie. Zapewniamy wymianę ogumienia, naprawę kół, a także wyważanie. Proponujemy naszym Klientom również usuwanie usterek hamulców, układu zasilania, układu napędowego i układu wydechowego. Zajmujemy się także obsługą olejową.

Nie tylko serwis – renowacja motocykli Honda w Poznaniu

Proponujemy Ci coś więcej niż klasyczne przeglądy oraz naprawę usterek, powstałych podczas eksploatacji. Dobrze wiemy, że zależy Ci także na tym, by Twój pojazd prezentował się najlepiej, jak to możliwe. Z tego powodu rozszerzyliśmy nasze standardowe usługi o lakierowanie natryskowe i malowanie proszkowe oraz ogólną renowację. Wszystko po to, by Twój motocykl Honda zachwycał po wyjściu z naszego poznańskiego serwisu i przyciągał wzrok na drogach, szosach i wśród znajomych!

Serwis motocyklowy Honda – Poznań

Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu przy ulicy Koronkarskiej 30. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, ale nie tylko. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca od 8:00 do 13:00.

Polecamy umówić się na wizytę wcześniej, dlatego że przez cały rok mamy pełne obłożenie pracy na serwisie. Cieszymy się, że Klienci obdarzają nas zaufaniem i są zadowoleni z naszych usług, a w zamian za to dbamy o to, by Wasze motocykle były starannie przygotowane i zadbane, zgodnie ze sztuką napraw. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że jesteśmy w stanie zrobić przegląd Twojej maszyny wtedy, kiedy Ci to odpowiada, zadzwoń na numer 606-977-120 lub 600-540-256!

Kompleksowy, fachowy serwis Hondy w Poznaniu

Wiemy, że to Ty jako kierowca powierzasz nam swój motocykl i oczekujesz, by był bezpieczny. Naszym zadaniem jest dokładna analiza maszyny podczas jazdy próbnej. Weryfikujemy potencjalne usterki i przedstawiamy Ci listę elementów, które wymagają naprawy lub wymiany. Na każdym etapie słuchamy Ciebie – chcemy dokładnie wiedzieć, z jakim problemem przychodzisz i czego oczekujesz. Do tego dodajemy nasze doświadczenie oraz wiedzę. To wszystko sprawia, że nasze usługi są nie tylko fachowe, ale rzetelnie przeprowadzone. Dzięki temu nie musisz długo czekać na kolejną, bezpieczną przejażdżkę!

Motocykle Honda – najczęstsze wady

Maszyny tej firmy potrzebują naszego serwisu w Poznaniu z kilku przyczyn. W teorii należą do tych bezawaryjnych, ale każdy motocykl się zużywa i ma drobne wady. Kierowcy japońskich maszyn najczęściej zgłaszają się do nas z problemami takimi jak usterki regulatorów napięcia, awarie napinaczy łańcuszków rozrządu, niedomagania układów zasilania. Częstymi awariami są także uszkodzenia powypadkowe przednich zawieszeń (widelce), główki ramy, a także uszkodzone ramy.

Co robić, aby uniknąć serwisu motocykla Hondy w Poznaniu?

Kluczem do sprawnej maszyny jest świadomy właściciel. Odpowiednia jazda, częsta i dopasowana pielęgnacja, a także właściwe przechowywanie pojazdu, potrafią oszczędzić wiele usterek. Jednakże okresowy serwis motocykla Honda w naszym poznańskim serwisie jest konieczny dla bezpieczeństwa.

Nie można lekceważyć konieczności wymiany oleju, sprawdzenia stanu opon i ramy, działania układów czy poziomu emisji spalin. Przegląd należy wykonywać minimum raz w roku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i naszej siedziby!


Sprawdź również:
malowanie proszkowe Poznań, serwis Ducati Poznań, serwis Husqvarna Poznań, serwis Ktm Poznań, serwis Triumph Poznań, serwis Yamaha Poznań Wypożyczalnia motocykli Poznań