Serwis motocykli BMW - Poznań

Produkowane przez niemiecki koncern motoryzacyjny BMW Motorrad mają wielu zwolenników na całym świecie. Podobnie jednak jak inne jednoślady, wymagają regularnego serwisowania, by jazda na nich była bezpieczna i komfortowa. Serwis motocykli BMW w Poznaniu oferuje wysokiej jakości usługi, takie jak regeneracja amortyzatorów i zawieszeń BMW, świadczone przez wykwalifikowany zespół specjalistów w Poznaniu. W warsztacie Makomotocykle  zdiagnozujemy usterkę i przywrócimy pełną sprawność Twojemu pojazdowi.

Serwis motocykli BMW Poznań – rzetelność i precyzja

Na co możesz liczyć, jeśli masz zamiar skorzystać z naszych usług? Opiekę nad motocyklem w dosłownym słowa znaczeniu, szerokie spektrum sugestii serwisowych mających na celu doprowadzenie motocykla do stanu w którym jazda sprawi Ci maksymalnie dużo frajdy. Każdy posiadacz BMW zna hasło BMW Radość z Jazdy i tak faktycznie jest. Natomiast często nasi klienci nie zauważają usterek lub zużycia podzespołów i ta Radość z Jazdy powoli topnieje. Po czasie nie ma radości z jazdy tylko jest "walka z pojazdem". Warto więc odwiedzić serwis Makomotocykle chociaż na krótka diagnozę i jazdę próbną, po której będziemy mogli wskazać właścicielowi problem lub niedogodność w jego motocyklu. Jedną z częściej wykonywanych usług jest regeneracja amortyzatorów oraz regeneracja zawieszeń BMW. Po opuszczeniu warsztatu Makomotocykle, Twój pojazd przejedzie tysiące kilometrów i dowiezie Cię tam gdzie tylko sobie wymyślisz z maksymalną radością z jazdy. Skuteczność napraw motocykli BMW charakteryzuje się wykorzystywaniem wyłącznie oryginalnych części lub czasami wysokiej jakości zamienników, które charakteryzują się długą żywotnością.

W naszym serwisie naprawisz każdy jednoślad wyprodukowany przez markę BMW m.in. Adventure, Heritage, Roadster czy Sport. Mimo, że modele stworzone przez BMW cenione są za swoją solidność, przywodzą na myśl wygodę i bezpieczeństwo, nie można zapominać o regularnych wizytach w warsztacie. Serwis motocykli BMW przeprowadzi kontrolę sprawności poszczególnych podzespołów i układów, a po usunięciu usterek i wymianie uszkodzonych elementów lub regeneracji amortyzatorów czy zwieszeń, podda ocenie sprawność pojazdu podczas profesjonalnej jazdy testowej. Do każdego motocykla podchodzimy rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że serwis motocykli BMW wyróżnia się wyjątkową precyzją podczas swojej pracy.

Zakres usług serwisu motocykli BMW w Poznaniu – co możemy dla Ciebie zrobić?

Naprawdę wiele. Wykonujemy remonty kapitalne silników lub wymienimy silnik jeśli jego rachunek ekonomiczny jest poza granicą dopuszczalnego budżetu właściciela. Przeprowadzimy rzetelną diagnostykę elektroniczną przy użyciu specjalistycznego sprzętu i usuniemy wszelkie znalezione w jej trakcie usterki. Podejmiemy się także montażu urządzeń i gadżetów, które ułatwią i uprzyjemnią jazdę.

Nasz serwis motocykli BMW w Poznaniu obejmuje również regenerację zawieszeń BMW, naprawę hamulców, wahaczy BMW, regenerację amortyzatorów BMW, regenerację układów wydechowych, renowację układu zasilania i chłodzenia oraz wiele innych usług, których może potrzebować Twój pojazd. Oferujemy także lakierowanie motocykla, spawanie plastików, z profesjonalnym doborem plastiku z którego wykonany jest uszkodzony element.

Tym, co nas wyróżnia, jest stały kontakt z Klientem. Poinformujemy Cię o zakresie niezbędnej naprawy i ilości elementów, które należy wymienić. Dzięki temu możesz przewidzieć koszty i uzgodnić kolejność usuwanych usterek. Serwis motocykli BMW w Poznaniu Makomotocykle dba o dokumentację każdego pojazdu. Zdjęcia przed naprawą i po niej, a także sporządzone notatki to duże ułatwienie podczas kolejnej wizyty w warsztacie. Jeśli więc szukasz godnego zaufania serwisu, zadzwoń. Z nami radość z jazdy jest gwarantowana.


Sprawdź również:
malowanie proszkowe Poznań, serwis Ducati Poznań, serwis Husqvarna Poznań, serwis Ktm Poznań, serwis Triumph Poznań, serwis Yamaha Poznań Wypożyczalnia motocykli Poznań