!!! OPENING HOURS CHANGED: MON-FRI 8AM-5PM
First and last saturday of the month 8AM-1PM !!!

Makomotocykle
Passion
comes
first

always
professional,
friendly
service

comprehensive
servicing
motorcycles

What we do

serwis motocykli i quadów
Broadly defined service wheelers and ATVs,

in which we can fix or completely change the look. We can prepare a motorcycle to travel with an individual approach and custom order. We try to listen carefully and analyze the various needs of our customers to meet their expectations and cravings . We are flexible in the approach to each client with the awareness that every rider likes to stand out. We understand the idea of maintaining the motorcycle service in these days, where for some counts mainly DESIGN, for some only PERFORMANCE and for others SAFE commuting to work. In our work we often assist in making your selection tu buy a motorcycle or in adapting the motorcycle to have that something . Basing on our experience, we always try to show the benefits of owning a motorcycle.

What makes us unique

  • THAT WE DO NOT OPERATE IN THE USUAL WAY

    We are striving to build a place where every customer will always be able to leave their bike without worrying about its safety and proper attention during servicing.

  • WE STRIVE TO BUILD RELATIONSHIPS WITH OUR CLIENTS

    wanting to earn their loyalty over time. We know that trust and satisfaction develops for years.

  • WE KNOW, THAT

    the best payment for our work is each new customer who shows up like: „I'm with commands from ...”

In Makomotocykle you meet passionate people, professionals in their field, creative and skilled with whom experience every customer can draw upon.

wykwalifikowani pracownicy serwisu motocykli i quadów
Mariusz Makowski

co-owner

„Because motorcycles are extraordinary”

wykwalifikowani pracownicy serwisu motocykli i quadów
Krzysztof Makowski

co-owner

„The best music is the sound of the engine”

wykwalifikowani pracownicy serwisu motocykli i quadów
Adrian Zobel

Mechanic

„I go fast wherever i can”

wykwalifikowani pracownicy serwisu motocykli i quadów
Arek Szczupakowski

Service advisor

„If your boyfriend doeas not ride a Ducatii, then you have a girlfriend”

MISSION AND VISION

DESIRING TO MEET THE EXPECTATIONS OF OUR CLIENTS WE WILL ENDEAVOUR TO MAKE DRIVING THE BEST EVPERIENCE TO YOU:
Bezpieczeństwo motocyklisty
Your motorcycle was carefully prepared and trouble-free!

During the repair we always use the original parts or good quality„zamienników”. W ten sposób mamy gwarancję bezawaryjności i długiej żywotności.

Staranne przygotowanie motocykli
Your motorcycle was always safe!

Before we take for the service we pay extra attention to the condition of the tires, suspension and brakes. We know from experience that a serviceable condition of these components ensures safety.

Szybki, profesjonalny serwis
Each motorcycle had the quality check of the executed Service.!

Each time we perform a test drive and investigate all the components, which gives us confidence of solidly repair, as well as the customers safety and satisfaction.

Bezawaryjny motocykl
Your bike was with us as short as possible.!

We are aware that in the season every one of you would like to have the motorcycle always ready to ride. That is why we organize work according to best practices and adapt opening hours to suit your needs. We also have a replacement motorcycle for short-time repairs.

Makomotocykle - serwis i naprawa motocykli Poznań

Naprawa motocykli w Poznaniu

Każdy miłośnik motoryzacji dba o swój pojazd, niezależnie od tego, czy będzie to samochód czy motocykl. Sprawny środek transportu to podstawa, która gwarantuje nam bezpieczeństwo i komfort jazdy. Aby wymarzony motocykl działał sprawnie i służył bezawaryjnie cały sezon, powinniśmy poddawać go regularnym przeglądom, mającym na celu wykrycie ewentualnych usterek. Naprawa motocykli w Poznaniu pozwala przywrócić sprawność każdemu motocyklowi.

Awarie nie zawsze dają się odczuć podczas jazdy. Niekiedy dopiero oko doświadczonego profesjonalisty zdiagnozuje problem. W serwisie motocyklowym w Poznaniu dowiesz się, czy Twój motocykl jest sprawny i czy pracuje prawidłowo. Jeśli trzeba wykonamy remont silnika lub renowację całego motocykla, tak by działał sprawnie i niezawodnie. Poznań jest obszarem, w którym prowadzimy swoją działalność, ale często zgłaszają się do nas Klienci z innych rejonów. Jeśli więc Twój pojazd uległ awarii w okolicach Poznania, zapraszamy do naszego serwisu motocyklowego w Poznaniu - zajmiemy się Twoim motocyklem w pełni profesjonalnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu motoryzacji, zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę.

Profesjonalny serwis motocykli

Serwis motocykli BMW w Poznaniu? A może chcesz podrasować swój motocykl? Dzięki odpowiedniemu podejściu oraz doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie Klienta. Sprawimy, że Twój pojazd będzie bezpieczniejszy, bardziej ekstrawagancki lub kobiecy, albo będzie miał wyższe osiągi. Słuchamy życzeń Klientów i spełniamy je, dbając przy tym o jak najkrótszy czas oczekiwania. Każdy powinien przygotować swój motocykl do sezonu, a w wielu warsztatach trzeba długo czekać na usługę. Specjalizujemy się w usłudze "DOOR TO DOOR" i zachęcamy do serwisowania motocykli w okresie jesienno-zimowym. Takie podejście do serwisu niesie za sobą same korzyści i jest coraz bardziej pożądane w Poznaniu i okolicach. Przyjeżdżamy po motocykl i po wykonanym serwisie odwozimy. Klient nie traci czasu w sezonie, na postój motocykla w serwisie, koszty drogich napraw można rozciągnąć w czasie. Zimą można się przyjrzeć na spokojnie wielu skomplikowanym naprawom, na które w sezonie nie ma czasu. Ideą naszego serwisu jest to, żeby motocykl był gruntownie przygotowany kiedy zacznie się wiosna i słoneczna pogoda do jazdy.

Liderzy na rynku motocyklowym

W naszym warsztacie zajmujemy się montażem opon motocyklowych. W Poznaniu mieszka wielu motocyklistów, dlatego wychodzimy im naprzeciw, oferując pełną kompleksowość w zakresie utrzymania pojazdu, zarówno jego naprawy, jak i zwiększania osiągów czy osiągania oczekiwanego, spersonalizowanego wyglądu. Sprawimy, że Twój wymarzony motocykl wyrazi Twój charakter i wyróżni się na tle innych. Prowadzimy serwis KTM w Poznaniu, oferując usługi naprawy zawieszeń i remonty silników. Wykształcenie i wiedza naszych specjalistów oraz ich umiejętności stawiają nasz warsztat w czołówce, jeśli chodzi o serwisy znajdujące się w Poznaniu i okolicach.

Pełna obsługa Klientów

W naszym serwisie motocyklowym w Poznaniu możesz liczyć nie tylko na naprawę motocykla czy quada, ale także ich renowację. Jeśli chcesz, aby Twój pojazd wyróżniał się spośród innych ciekawych designem, sprawimy, że Twój środek transportu będzie jak najbardziej zindywidualizowany. Wykonujemy również inne usługi takie jak wyważanie kół motocyklowych w Poznaniu, naprawa uszkodzonych felg motocyklowych w Poznaniu, które pozwolą Ci zachować większą stabilność motocykla i bezpieczeństwo jazdy. Zajmujemy się wymianą opon motocyklowych w Poznaniu – oprócz serwisu realizujemy także zamówienia części zamiennych, oryginalnych i wysokiej klasy zamienników. Dzięki temu nie musisz samodzielnie szukać ich w sklepach – sprowadzimy je do naszego warsztatu.