Wypożyczalnia motocykli Poznań

Pokonywanie szlaków na dwóch kółkach to coś, o czym nie da się opowiedzieć słowami, trzeba tych emocji doświadczyć na własnej skórze. Nie możesz jednak przewidzieć, czy „połkniesz bakcyla” czy przygoda Cię wciągnie albo czy dany pojazd będzie odpowiadał Twoim wymaganiom, jeśli nie usiądziesz najpierw za jego kierownicą. Kupno maszyny wiąże się jednak z dość dużymi kosztami, dlatego warto przed podjęciem takiej decyzji zdecydować się najpierw na jazdę próbną i skorzystać z usług wypożyczalni motocykli.

Wypożycz motocykl i ruszaj w drogę!

Sezon się zaczął, a w Twoim motocyklu coś jak na złość zaczęło rzęzić? A może odstawiłeś swojego cruisera do warsztatu, bo pompa paliwowa uległa awarii? Bez względu na to, dlaczego tak ciągnie Cię do jazdy jednośladem, jesteśmy do Twoich usług! W MAKOMOTOCYKLE w Poznaniu bez przeszkód wypożyczysz motocykl na dzień, weekend albo i dłużej. Takie rozwiązanie umożliwi Ci wybranie się na upragnioną przejażdżkę lub przetestowanie maszyny w różnych warunkach bez konieczności jej zakupu. Proponujemy wynajem nowoczesnych jednośladów, jednak dla doświadczonych kierowców. Dlatego też ze względów bezpieczeństwa nasza oferta jest skierowana dla osób, które mają już doświadczenie w jeździe "dużymi motocyklami".

Honda Africa Twin 1100 - wszechstronny motocykl na wyciągnięcie ręki

W naszym serwisie Makomotocykle w Poznaniu usługa wypożyczenia motocykli jest dość nowa, dlatego na razie dysponujemy ograniczoną ilością maszyn, którą jednak planujemy sukcesywnie rozszerzać, tak by spełnić oczekiwania różnych użytkowników. Obecnie możemy zaproponować wynajem Hondy Arica Twin 1100, czyli legendarnego motocykla, stanowiącego ikonę klasy Adventure. Jednośladu, który idealnie nadaje się do jazdy po bezdrożach. Przy jego projektowaniu inżynierowie połączyli doświadczenie zdobyte w czasie rajdów Dakar oraz nowoczesne technologie produkcyjne, w efekcie czego powstał motocykl idealny zarówno do weekendowych przejażdżek typu off-road, jak i wypraw dookoła świata. Wypożyczana Honda Africa Twin 1100, która ma wysokie zawieszenie, więc nawet ciężkie przeszkody terenowe nie stanowią dla niej wyzwania. Lekka, zwrotna konstrukcja ułatwia manewrowanie motocyklem, czyniąc jazdę wyjątkowo przyjemną.

MAKOMOTOCYKLE - wypożyczalnia motocykli - Poznań

Dlaczego warto skorzystać z usług wynajmu? Przede wszystkim jeśli masz chęć spontanicznego wyjazdu, nie musisz przygotowywać swojego motocykla i wyposażać go np. w dodatkowe kufry. Wypożyczenie motocykla to świetny moment kiedy chcesz spróbować "czegoś innego" jeżdżąc na innym typie motocykla. Wypożyczenie sprawdzi się świetnie wtedy kiedy Twój sprzęt zawiedzie lub doświadczysz kolizji drogowej która pochłonie dłuższy czas naprawy. Dzięki możliwości wypożyczenia przekonasz się, czy Twoje wyobrażenie jest tym co daje nowy motocykl Honda Africa Twin 1100. Motocykl posiada wszystkie okresowe badania, a przed wypożyczeniem przechodzi pełny serwis ogumienia, zawieszania oraz hamulców, tak byś miał gwarancję, że wszystkie podzespoły działają prawidłowo.

Jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta. Proponujemy wypożyczenie krótko- i długoterminowe, na dzień, dwa, weekend, a nawet kilka tygodni. Co ważne, działamy w systemie „DOOR TO DOOR”. Naszą ofertę kierujemy głównie do osób z Poznania i okolic, gdyż to właśnie w tym mieście znajduje się nasza siedziba. Klientom, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług naprawy dwóch kółek w MAKOMOTOCYKLE możemy zaproponować na czas serwisu motocykl zastępczy, odpłatnie lecz na preferencyjnych warunkach.


Sprawdź również:
malowanie proszkowe Poznań, serwis Ducati Poznań, serwis Husqvarna Poznań, serwis Ktm Poznań, serwis Triumph Poznań, serwis Yamaha Poznań