Serwis KTM - Poznań

Austriacką markę KTM zna dobrze każdy pasjonat jazdy off-road i nie tylko. Słynie ona z nieprzeciętnej jakości, innowacyjnego podejścia i wysokich osiągów produkowanych jednośladów, które doskonale sprawdzają się nawet w bardzo trudnym terenie. Makomotocykle, serwis KTM W Poznaniu to wieloletnie doświadczenie, nieprzeciętna jakość i znajomość marki. Tutaj naprawisz zawieszenie WP-USD i przeprowadzisz gruntowny remont silnika pojazdu KTM. Nasz zespół nie przeoczy żadnej usterki i zdiagnozuje każdą awarię, nawet taką, której jeszcze nie odczuwamy podczas jazdy.

Serwis KTM w Poznaniu – zaufaj najlepszym

Motocykle to nasza pasja. Zajmujemy się nimi od wielu lat, w związku z czym pojazdy te nie mają przed nami tajemnic. Oferujemy kompleksowe usługi, a po każdej naprawie weryfikujemy sprawność pojazdu podczas jazdy próbnej. Serwis KTM w Poznaniu Makomotocykle należy do najbardziej cenionych miejsc tego typu w regionie. Można w nim naprawić motocykl i poddać go renowacji. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, spełniając oczekiwania i odpowiadając na potrzeby.

Serwis KTM w Poznaniu działa szybko i bez zarzutu. Sprawdzone, niezawodne procedury umożliwiają precyzyjne wykonanie usługi.  W naszym serwisie czeka na Ciebie motocykl zastępczy, którym możesz odjechać, jeśli Twój własny wymaga naprawy i musisz pozostawić go w rękach naszych specjalistów. Serwis KTM w Poznaniu to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, czy w twoim posiadaniu jest szosowy model, pochodzący z rodzin DUKE, SM, ENDURO czy ADVENTURE, czy może jeździsz terenowym SX/FREERIDE lub EXC, usuniemy z Twojego pojazdu każdą awarię i przywrócimy mu pełną sprawność. Z nami Twój motocykl odzyska dobrą formę.   

Części zamienne w serwisie KTM w Poznaniu

Twój motocykl uległ awarii? Potrzebujesz nowej części? Zamówimy ją dla Ciebie. Teraz już nie musisz odwiedzać licznych sklepów, w poszukiwaniu zamiennika do uszkodzonego elementu. Zostanie on sprowadzony do naszego serwisu, a Ty oszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu. Serwis KTM w Poznaniu stawia na jakość. Wszystkie zamówione dla naszych Klientów części to oryginalne, wysokiej klasy produkty. Części silnikowe, klamki i klocki hamulcowe, zębatki i łańcuchy czy tłumiki. Wszystko, czego potrzebuje Twój motocykl znajdziesz w naszym warsztacie. Serwis KTM w Poznaniu Makomotocykle zyskał uznanie licznej grupy miłośników pomarańczowych jednośladów, którzy poddają swoje pojazdy regularnym kontrolom. Dołącz do nich i zapewnij sobie przyjemność z jazdy.


Sprawdź również:
serwis Ducati Poznań, serwis Husqvarna Poznań, serwis motocykli BMW Poznań, serwis Triumph Poznań, serwis Yamaha Poznań, wyważanie kół motocyklowych Poznań Wypożyczalnia motocykli Poznań